Project Coordinator

Právě teď máš šanci stát se koordinátorem/koordinátorkou projektu. Od obchodníků, zákazníků a produktových manažerů budeš sbírat podněty a požadavky na funkce a chování produktů. S týmem budeš denně komunikovat cíle a priority, jednotlivé úkoly budeš monitorovat. Výstupy vývojářů budeš přebírat a komunikovat s team leaderem a managementem.

V SANEZOO máš možnost se stát součástí celosvětového úspěchu v robotice a strojovém vidění. Vyvíjíme unikátní řešení v robotickém navádění a pokročilé analýze obrazu a 3D scény pomocí hlubokého učení.

Nabízíme ti právě teď pracovat na produktu, který komunikuje s HW prostřednictvím driverů a který obsahuje komponenty a knihovny pro strojové vidění. SANEZOO SW zpracovává a analyzuje obraz, plánuje bezkolizní dráhy robotů, detekuje, segmentuje a klasifikuje předměty, analyzuje jejich vlastnosti a případné vady.

Pracujeme na vlastním HW řešení, kamerách, svítidlech a embedded počítačích. Důležité je pro nás vyvíjet vlastní stabilní SW a sadu nástrojů, které jsou nezávislé na jiných projektech. Celý systém pak snadno technologicky předčí konkurenci.

Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem robotických aplikací, s vývojem aplikací na zpracování obrazu v C++ i na platformě nVidia CUDA. Náš výzkum a prototypování probíhá v Pythonu. Preferujeme Linux jak pro vývoj, tak jako cílové prostředí pro nasazení našeho řešení. Pro vývoj je možné využít i Windows, ale většina týmu ti může asistovat právě v Linuxu.

Budeš mít možnost plně adoptovat technologie budoucnosti. Strojové vidění, aplikovaná umělá inteligence a robotické navádění se bude stále více prosazovat ve všech organizacích i životech všech lidí. Naše budoucnost jednoznačně zahrnuje chytrou automatizaci a robotizaci s využitím obrazu.

Požadavky

 • Zkušenosti s vedením nebo koordinací vývojového týmu
 • Výhodou jsou zkušenosti s testováním SW nebo s návrhem obrazovek

Benefity

 • strmý profesní růst díky práci v kompetentním týmu
 • skvělý a velmi kompetentní tým, od kterého se můžeš hodně naučit
 • časová volnost
 • full-time, part-time, volno na vzdělávání 
 • bezedná BIO káva
 • práce v kancelářích na dopravním uzlu u hlavního nádraží v Brně
 • v naší kanceláři jsou k dispozici roboti, 3D tiskárna, kamery, svítidla a HW pro trénování neuronových sítí
 • posilovna se saunou, přímo nad námi (snad se brzy zase otevře)
 • mobilní tarif s neomezenými daty bez FUP

V čem jsme jiní

Nejsme korporát, díky tomu budeš moct konzultovat a sdílet zkušenosti s týmem vývojářů aplikací analýzy obrazu a machine learning expertů. Můžeš v rámci týmu navrhovat, jak bys výzvy a úkoly chtěl(a) realizovat, radit se s ostatními a společně vymyslet funkční řešení.

Jak se přihlásit na tuto pozici

Napiš mi stručně e-mailem na lubosb@sanezoo.com, proč máš o tuto pozici zájem. Uveď na sebe, prosím, telefonní číslo a my se ti brzy ozveme.